800 integreeritav Pliidiplaat õhupuhasti integreeritav 80 cm, KCC84450CZ, Electrolux

 1 786,00  (sis. KM)

Teie köök, teile sobiva disainiga
800 Bridge induktsioonpliit koos eXTractor õhupuhastajaga annab köögis rohkem paigutusvõimalusi ja suuremat disainivabadust. Nüüd ei pea õhupuhastaja asuma pliidi kohal. Nii saate tegutseda köögi disainimisel omal moel, ilma piiranguteta.

Saadaval Tellimisel

Köögi kujundamise vabadus – rohkem ruumi ilma piiranguteta
Rohkem ruumi oma disainiideede ellu viimiseks. Paigaldage õhupuhastiga pliidiplaat, kuhu soovite, sest õhupuhasti ei vaja eraldi ruumi pliidiplaadi kohal. Kogege köögis rohkem vabadust.

Püsiv elegants vähemate kriimustustega
Spetsiaalne uus klaas hoiab teie pliidi kauem uuena ja vähemate kriimustustega. Elegantset, sõrmejälgede ja plekkide kindlat musta SaphirMatt pealispinda on ka lihtsam puhastada.

Funktsioon Breeze puhastab köögiõhu vaikselt
Funktsioon Breeze värskendab köögiõhku peale toiduvalmistamise lõppu vaikselt. Nüüd saate pärast toiduvalmistamist lõhnavabas mõnusas keskkonnas olla.

Kaks-ühes filter värskema värskema köögiõhu nimel
Kaks-ühes filter sisaldab nii söe- kui ka rasvafiltrit, et hoida õhku köögis puhtana. Eemaldatavat filtrit on lihtne nõudepesumasinas pesta ja ahjus uuendada, et see kestaks kaua.

Hob2Hood® reguleerib õhutõmmet automaatselt
Saate keskenduda küpsetamisele ning õhutõmbaja intensiivsust reguleeritakse automaatselt koos pliidi temperatuuri tõstmise või langetamisega. Hob2Hood®-tehnoloogia võimaldab teil keskenduda küpsetamisele, samal ajal kui pliit ja õhupuhastaja töötavad üheskoos.

Mõõtmed 80 cm
Värvus

must

Laius

80

Disain

Wifi

Ei

Paigaldustüüp

integreeritav

Tarne kuni 10 päeva.
KCC84450CZ Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT