Asendab IKB64301XB

induktsioonpliidiplaat 60 cm Hob2Hoodiga 3000 IKB64301XB, AEG

 413,00  (sis. KM)

Täpne kuumus laitmatute tulemuste saamiseks
Induktsioontehnoloogia aitab teil kiiremini omandada mistahes toiduvalmistamisviisid ja suudab vett keeta isegi alla 90 sekundiga. Kuumuse reguleerimine on nii tundlik, et aitab igal toiduvalmistamisel saavutada kõige peenemaid maitsenüansse ja tekstuure.
Asendab IKB64301XB

Saadaval Tellimisel

Teie eelistatud toiduvalmistamiskaaslane

Induktsioon võimaldab kiiremini omandada mistahes toiduvalmistamisviise. See kuumeneb rutem kui teist tüüpi pliidid ning te saate toiduvalmistamisega kohe alustada. Kuumuse kiire reguleerimine tähendab seda, et saate toiduvalmistamisel tekitada parimaid maitseid ja tekstuure.

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.
Kohene juurdepääs ja täpne seadistamine individuaalsete puutenuppude abil
Individuaalsete puutenuppude (Individual Touch Controls) liidesega saate reguleerida igat keeduala individuaalselt. Asetage lihtsalt pott või pann pliidiplaadile ja reguleerige kuumutusala pluss- või miinusnuppude abil. Maitsvate tulemuste saamiseks igakordsel toiduvalmistamisel.
Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega
Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

Pliidiplaadi taimer. Täpsuse saavutamiseks
Pliidiplaadi integreeritud taimerit saab seadistada kuni üheks tunniks ning kui aeg saab täis, lülitab taimer pliidiplaadi välja. Täpsed tulemused kerge vaevaga.

Kaal 11,4 kg
Mõõtmed 51 × 57 cm
Värvus

must

Plaadi laius

57

Plaadi sügavus

516

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

ei

Juhtimise asukoht

ees paremal

Juhtpaneeli tüüp

Puuduta

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, automaatne kuumutus, booster (võimendi), heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, minutilugeja, paus, pliidiplaadi-õhupuhasti ühendus, taimer

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

46x560x490

Kaal koos pakendiga, kg

11.4

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Tarne kuni 10 päeva.
IKB64301XB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT