Asendab EW8F248B

PerfectCare 800 UltraCare Pesumasin sügavus 57.6 cm EW8FN248B, Electrolux

 667,00  (sis. KM)

Kuumakse al.  22,29 / 60 kuud

Hoolime teie riietest, hoolime keskkonnast
59-minutilises UltraWash pesuprogrammis valitseb täiuslik tasakaal riidehoolduse ja energiasäästlikkuse vahel. Madalatel temperatuuridel pesemine kaitseb teie riideid. Pestes pesu 30ºC juures, säästate võrreldes 40ºC kraadi juures pesemisega tervelt 30% energiat. Hoolime teie riietest, hoolime keskkonnast.
Asendab EW8F248B

Saadaval Tellimisel

Tõhusalt puhtaks 30 ºC temperatuuriga ja 30% energiasäästuga* *
UltraWash programm pakub riietele vähem kui tunniga suurepärast, täiustatud hooldust. Tänu eelsegamise tehnoloogiale hooldatakse riideid madalamatel temperatuuridel ja energiasäästlikumalt. Riiete kvaliteet püsib kauem.
* * Programmiga UltraWash saab pesu korralikult puhtaks 30 ºC juures, samas on see 30% energiasäästlikum võrreldes 40 ºC puuvillaseprogrammiga.

Kangad näevad kaks korda kauem välja nagu uued* *
Meie SensiCare süsteem kohandab programmi sätteid automaatselt koorma suuruse järgi. Nutikad andurid vähendavad kuluvat aega, vett ja energiat, mis tähendab, et isegi väikesed pesukogused pestakse täpselt. Tõhusaks puhastuseks ilma kulumisohuta.
* *värvipüsivuse test viidi läbi Ritexi poolt. Test no. 15CR00099 2015 aasta Detsembris. Kolmandiku võrra vähem kortse* *
Meie SteamCare-süsteem lõpetab iga pesutsükli auruga, mis vähendab kortsumist kolmandiku võrra. Sile tulemus ilma triikraua kuumuseta.
* * Võrreldes sama pesumasinaga, millel puudub SteamCare-süsteem

Värskendatud rõivad 96% väiksema veekuluga* *
Nautige äsjapestud riiete värskust, säästes samal ajal vett. Värskendades oma lemmikrõivaid auruga, võite säästa rohkem kui 40 l vett tsükli kohta ja pikendada nii oma riiete eluiga. Kui soovite veelgi värskemat tulemust, kasutage lisaks lõhnaainet.
* * Kasutage rõivaste värskendamiseks auru ja säästke rohkem kui 40 l vett tsükli kohta. Katsetatud 1 kg õrnast materjalist rõivastega, kasutades programmi FreshScent ja võrreldes õrnpesuprogrammiga.

Mõõtmed 57 × 59 × 84 cm
Värvus

valge

Paigaldustüüp

eraldiseisev

Suurim pesukogus, kg

8

Auru programm

jah

FreshScent

FreshAroma+aur

Universaldose

AutoDose

ei

Aktiivne tasakaalustus

ei

Wifi

Ei

Veeühendus

külm

Toitejuhtme pikkus, m

1.62

Max tsentrifuug, p/min

1400

Disain

TC2

PM laius

60

PM sügavus

58

PM kõrgus

85

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
EW8FN248B Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT