Create 5 Air Fryer E5AF1-4GB, Electrolux

 99,00  (sis. KM)

Kuumakse al.  6,18 / 18 kuud

Tervislik viis praetud toidu nautimiseks
Nautige krõbedat ja maitsvat praetud toitu, kasutades õli vähe või üldse mitte. Mitmekülgne õhufritüür Create 5 võimaldab praadida, grillida, röstida ja isegi küpsetada. Maitsvad tulemused kogu perele, ilma et tunneksite süüd õli kasutamise pärast.

Laos (saab järeltellida)

Praadige toitu kuni 90% väiksema rasva- ja kuni 50% väiksema kalorikogusega.*
Create 5 kuumaõhufritüür annab võimaluse nautida praetud lemmikroogasid tervislikumal kujul. Kuuma õhu ringlusega soojendatakse toitu iga nurga alt võrdselt, et see jääks loomulikult krõbe.

Prae, küpseta, rösti ja grilli!
Õhufritüür Create 5 täiustab mitmekülgselt iga kööki. Küpsetamiseks, praadimiseks, röstimiseks või grillimiseks pole vaja mitut seadet – seda kõike saab teha õhufritüüri abil. Saage inspiratsiooni kohandatud retseptidest.

60-minutiline taimer – seadistage ja ärge rohkem sellele mõelge, tulemus on täiuslik
60-minutilisel taimeril on lihtsalt kasutatav liides retseptideks, mis vajavad pikemat valmimisaega. Seadke taimer kuni 60 minutile. Teie toidu valmimisel kostub helin ja fritüür lülitub automaatselt välja.

Kompaktse suurusega, et kööki paremini ära mahtuda
Meie kompaktne fritüür mahub paremini teie kööki, võttes tööpinnal vähem ruumi. Fritüüri 2,5 l maht tähendab siiski seda, et saate valmistada suuremaid toite või kuni 800 g friikartuleid, võtmata köögis palju ruumi.

Tänu korviga konstruktsioonile saate puhtamalt frittida
Korviga konstruktsioon koosneb välisest kausist ja sisemisest korvist. Kui toit on valmis, saab korvi lihtsalt seadmest välja võtta ja toitu taldrikule panna ning rasvajäägid ja tilkuvad mahlad jäävad kaussi.

Kaal 4,02 kg
Mõõtmed 35,5 × 27 × 33 cm
Värvus

Graniitmust

Temperatuuri reguleerimine

jah

Kuklisoojendaja

.

Toitejuhtme pikkus, m

0.9

Võimsus

1350

Disain

Create 5 Air Fryer

Hinnanguline tarneaeg: 1 - 2 päeva
E5AF1-4GB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT