Create 5 hand blender E5HB1-8SS, Electrolux

 (sis. KM)

Suurepärane ja mugav segamisvahend
Parem segamine koos unikaalse TruFlow-tehnoloogiaga ning terade ja segamisjala eriline disain. Create 5 käsimikser annab teile võimsuse, mugavuse ja mitmekesisuse. Hädavajalik köögitarvik iga töö jaoks.

Ideaalne segamine koos TruFlow-tehnoloogiaga.
Ainulaadne segamisjala disain võimaldab koostisosadel tõhusalt seguneda ja optimeeritud terad tagavad parema jõudluse, mille tulemuseks on maitsvad ja suurepäraselt segatud toidud.

Käepärane mugavus ja ohutus
Käepide sobib teie käele ideaalselt, andes teile kindla ja ohutu haarde, et täita kõiki ülesandeid ilma mugavuses järeleandmisi tegemata.
Kaasas mitmekülgne tarvikutekomplekt
Smuutid, salsad, guacamole, kartulipuder või hakitud sibulad. Multifunktsionaalsus viib teid kaugemale. Selle käsimikseri tarvikute hulka kuuluvad vispel, kartulipüreestaja, klaasanum ja mini-hakknuga.
800 W mootor
Saavutage suurem võimsus koos 800 W mootoriga ja andke oma segudele täiendav siidisus: ideaalne suppidele ja smuutidele.

Mitu kiirusesätet ja Turbo-funktsioon
Ühe käega kasutamine koos sujuva kiiruse juhtimisega. See annab teile ilma katkestusteta erinevaid kiiruseid kerge liuglüliti abil. Täiendava tugevuse jaoks annab Turbo-funktsioon teie koostisainetele lisavõimsust.

Mõõtmed 7,1 × 7,1 × 38 cm
Värvus

roostevaba teras

Võimsus

800

Anuma maht, l

0

Kann

0

Kannu maht

0

Pulseerimisnupp

0

Nõudepesumasinakindel

Whisk

Lisavarustus

Chopper Bowl (500ml), Includes:Whisk, Potato masher

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Tooteleht
Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
E5HB1-8SS Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0