Explore 6 table blender E6TB1-4GB, Electrolux

 (sis. KM)

Ühtlaselt hea maitse kõigi teie retseptide korral.
Erinevate suurepärase maitsega segude loomine pole olnud kunagi lihtsam kui seadmega Explore 6 ja selle tehnoloogiaga Tilt Technology™. Võimas mootor ajab 5-kraadise nurga all olevas kannus ringi kuut tera, tagades nii parema ringluse ja ühtlasema konsistentsi kõigi retseptide korral.

Parem segamisvõime tehnoloogiaga Tilt Technology™
Saage alati soovitud tekstuur, kasutades meie uuenduslikku tehnoloogiat Tilt Technology™. Segukann on 5 kraadi viltu, tehes nii ringluse paremaks ja tagades ühtlasema tekstuuri kõigil teie lemmiktoitudel.

Hõlpsam jääpurustus
Purustage jääd, kasutades meie erifunktsiooni Jääpurustus. Kuus vastupidavat tera purustavad kiirelt jäätükke – nii on kodus jookide valmistamine lihtsam kui kunagi varem.
Viis kiirust ja impulssfunktsioon annavad juhtimise täielikult teie kätesse
Katsetage meie kannmikseriga köögis ja nautige ühtlast tekstuuri. Valige viie kiiruse vahel ja valmistage muretult imemaitsvaid mahedikke, dippe ja püreesid. Kiireks ja võimsaks segamiseks kasutage impulssfunktsiooni.
Nõudepesumasinakindlad kann ja terad
Puhastamine on pärast maitsva mahediku või värskendava mahlajäätise tegemist lihtne tänu meie kannmikseri nõudepesumasinakindlatele klaaskannule ja teradele.

BPA-vaba plast
Meie kannmikseris kasutatav plast on BPA-vaba, seega võite kindel olla, et teie toit ei puutu plastikemikaalidega kokku. Hoolitsedes oma tervise eest – iga mahedikuga.

Mõõtmed 22,57 × 17,83 × 42,03 cm
Värvus

Graniitmust

Võimsus

700

Anuma maht, l

0

Kann

klaas

Kannu maht

1.5

Pulseerimisnupp

jah

Nõudepesumasinakindel

Jah – kann

Lisavarustus

0

Toitejuhtme pikkus, m

1

Tooteleht
Tarne kuni 10 päeva.
E6TB1-4GB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0