Explore 7 Veekeetja E7K1-6BP, Electrolux

 115,00  (sis. KM)

Kuumakse al.  7,25 / 18 kuud

Explore 7 veekeetjaga on teil täielik kontroll
Ükskõik, kas keedate vett, valmistate teed või soojendate ettevaatlikult toitu, veekeetja Explore 7 võimaldab teil temperatuuri reguleerida. Juhtnuppude abil saavutate iga kord täpselt õige temperatuuri, samuti saate seda temperatuuri 40 minuti jooksul hoida.

Laos (saab järeltellida)

Teie maitse järgi kohandatud temperatuur
Explore 7 veekeetja on disainitud ideaalse temperatuuri hõlpsaks saavutamiseks ja säilitamiseks täpsete juhtimissätete abil. Olgu see siis beebitoit temperatuuril 40 °C, roheline tee 80 °C või kohv 95 °C, kann peatab automaatselt kuumutamise, kui saavutab teie valitud temperatuuri.

Teie valitud temperatuuri säilitatakse 40 minutit.
Explore 7 kann ja selle soojashoidmise funktsioon säilitavad teie valitud temperatuuri kuni 40 minutit. Kannu alusesse peidetud element aktiveerub alati, kui veesoojus langeb 2 °C võrra.
Hõlpsasti avatav kaas hõlbustab puhastamist.
Explore 7 kaas avaneb ühe sujuva liigutusega, vältides soovimatuid pritsmeid. Kannu suue on piisavalt avar, nii et käsi mahub hõlpsasti sisse ja kannu puhastamine on imelihtne. Ja mis puutub igapäevasesse kasutamisse, siis saab kannu selle 360-kraadisel alusel mis tahes suunas pöörata.
Turvafunktsioonid on standardlahenduses
Explore 7 libisemiskindel alus asetab ohutuse esikohale, vähendades libisemise ja mahaloksutamise ohtu. Samuti lülitub kann tühjaks saades automaatselt välja, katkestades toite niipea kui tuvastab, et mahutis pole piisavalt vett.

Katlakivifilter parema maitse jaoks
Katlakivifiltriga varustatud Explore 7 takistab vees leiduvate lisandite sattumist teie tassi ja tagab pikema aja vältel parema maitsega keedetud vee.

Mõõtmed 26,06 × 22,16 × 23,15 cm
Värvus

Black Pearl

Kannu maht

1.7

Filtrid

Yes – Detachable

Võimsus, W

2400

Küttekeha tüüp

0

Juhtme hoiustamine

0

Netokaal, kg

1.32

Toitejuhtme pikkus, m

0.75

Hinnanguline tarneaeg: 1 - 2 päeva
E7K1-6BP Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT