induktsioonpliidiplaat 29 cm 300 Kitsas LIT30231C, Electrolux

Original price was: € 250,00.Current price is: € 210,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Teie omanäoline köök – kujundatud just teie jaoks
Kombineerige seda moodulpliiti Electroluxi teiste moodulpliitidega ning teil on käepärast kõik vajaminevad toiduvalmistusmeetodid – gaasileek, induktsioon ja elektrikuumus.

Laos

Induktsioon – lihtne, kiire ja ohutu
Induktsioontehnoloogia tähendab, et kuumus kandub kiiresti täpselt õigesse kohta, samas kui seda ümbritsev ala jääb jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see viivitamatult temperatuuri muutustele. Sile pind teeb puhastamise lihtsaks.

Kontroll vaid puudutusega
Induktsioonpliidi puutetundlike juhtnuppudega ei pea temperatuuri enam oletama. Seadetele pääseb ligi puutetundliku klaaspinna kaudu ja temperatuuri on lihtne tõsta või langetada. Kuna väljaulatuvad nupud ja hoovad puuduvad, on ka puhastamine lihtne.
PowerBoost – tugev kuumus vaid hetkega
Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.
Iga küpsetusetapi lihtne ajastamine
Reguleeritava taimeriga saate toiduvalmistamist lihtsasti jälgida. Taimerit saab seadistada kuni ühetunniseks perioodiks ning see annab teile märku, kui toit on valmis. Soovi korral saate ajamõõtmist kasutada ka siis, kui pliit parasjagu ei tööta.

Lukustage küpsetusseaded
Nupulukustuse funktsioon hoiab ära seadete kogemata muutmise, kui peaksite juhuslikult juhtpaneeli puudutama – eriti kasulik siis, kui majas on lapsi. Samuti võimaldab see mugavalt toiduvalmistamise ajal pliiti puhastada.

Kaal 6,08 kg
Mõõtmed 52 × 29 cm
Värvus

must

Plaadi laius

29

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

ei

Juhtimise asukoht

ees keskel

Juhtpaneeli tüüp

Puuduta

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, booster (võimendi), heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, minutilugeja, paus, taimer

Hob2hood

ei

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x270x490

Kaal koos pakendiga, kg

6.08

Toitejuhtme pikkus, m

1.1

Süvistatav

Hinnanguline tarneaeg: 1 - 2 päeva
LIT30231C Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT