Asendab IKB32300CB

induktsioonpliidiplaat 29 cm 3000 Kitsas IKB32300CB, AEG

 257,00  (sis. KM)

Kohandage köök täpselt oma vajaduste järgi
Moodulsüsteem võimaldab maksimaalset paindlikkust köögi disainimisel. Võite kindel olla, et paigutus vastab teie isiklikele vajadustele.
Asendab IKB32300CB

Saadaval Tellimisel

Toidu valmistamisel puhas.
Kuna pind poti ümbruses jääb jahedaks, saab tekkivad pritsmed hõlpsasti eemaldada. Miski ei kõrbe kinni ning mustus ei jää peitu. Nii on pliidi pinda lihtne puhtana hoida – ka toidu valmistamise ajal.

Menüükontroll vaid kerge puudutusega
AEG induktsioonpliidi puutetundlikud juhtnupud on efektiivseks temperatuurivalikuks varustatud pluss- või miinusnuppudega. Keetmisprotsessi täielikuks kontrolliks reguleerige sätteid vaid ühe nupuvajutusega. Täpsus retsepti igal sammul tagab alati suurepärase maitse!
Maksimaalne võimsus kohe, kui seda vajate
Enam ei pea te ootama kaua, et vesi keema läheks. Võimsusvõimendusfunktsiooni abil annate koheselt suure kuumuspuhangu, mis ajab vee keema vähem kui 90 sekundiga* – isegi kiiremini, kui veekeetjaga keetes. See sobib ideaalselt näitks kartulite keetmisel või muudel kiirust nõudvatel töödel, näiteks liha pruunistamine.
Pidev kontroll kogu toiduvalmistuse ajal
Reguleeritav taimer (maks. 99 minutit) tuletab meelde valmistusaega. Seda saab kasutada ka lihtsalt taimerina, kui põletid ei ole kasutusel.

Täpsed seaded. Kaitstud
Küpsetusseadete lukustamiseks valige lukustusfunktsioon. Nii aja- kui temperatuuriseaded saab valida ja kindlustada vaid ühe nupupuudutusega. Seega pole teil tarvis midagi uuesti valima hakata, kui te pritsmeid pühkides kogemata midagi muudate. Vajutage hiljem lihtsalt uuesti lukustusfunktsiooni, et saaksite seadeid reguleerida.

Kaal 5,9 kg
Mõõtmed 52 × 29 cm
Värvus

must

Plaadi laius

29

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

ei

Juhtimise asukoht

ees keskel

Juhtpaneeli tüüp

Puuduta

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, booster (võimendi), heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, minutilugeja, paus, taimer

Hob2hood

ei

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x270x490

Kaal koos pakendiga, kg

5.9

Toitejuhtme pikkus, m

1.1

Süvistatav

Tarne kuni 10 päeva.
IKB32300CB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT