Asendab EHI6540FOS

induktsioonpliidiplaat 60 cm 600 Bridge EIV63440BS, Electrolux

 533,00  (sis. KM)

Bridge-funktsioon ühendab alad, et tekitada toiduvalmistamiseks rohkem ruumi
600 Bridge-induktsioonpliit võimaldab teil ühendada kaks eraldi toiduvalmistamise tsooni üheks suureks alaks. Tänu temperatuuri- ja ajaseadete automaatsele kohandamisele sobib see variant ideaalselt grillplaatidele või suurtele küpsetusnõudele.
Asendab EHI6540FOS

Saadaval Tellimisel

Liitke kuumutusalad, et saada kokkamiseks rohkem ruumi
Sildühenduse funktsiooniga saate kaks eraldi kuumutusala ühendada üheks suureks pinnaks. Tänu temperatuuri- ja ajaseadete automaatsele kohandamisele sobib see variant ideaalselt plancha grillplaatidele või suurtele küpsetusnõudele.

Infinite suurust muutvad alad sobituvad küpsetusnõudega
Infinite suurust muutvad alad kohanduvad kasutatavate nõudega kohe, kui olete need pliidile asetanud. Keedualad katavad nõude põhja suurusest olenemata ja edastavad kuumust tõhusalt. Suurust muutvad keedualad tagavad täpse ja tõhusa kuumuse.
Otsene puutetundlik kontroll iga ala üle
Meie puutetundlike juhtnuppude abil ei valmista pliidiplaadi temperatuuri seadistuste reguleerimine teile mingeid raskusi. Iga kuumutusala võimsuse kontrollimiseks on oma juhtnupp, seega on kuumuse seadistuse nägemine ja muutmine lihtne. Kuna tegemist on ühe sileda pinnaga, on ka puhastamine lihtne.
PowerBoost – tugev kuumus vaid hetkega
Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.

Lukustage küpsetusseaded
Nupulukustuse funktsioon hoiab ära seadete kogemata muutmise, kui peaksite juhuslikult juhtpaneeli puudutama – eriti kasulik siis, kui majas on lapsi. Samuti võimaldab see mugavalt toiduvalmistamise ajal pliiti puhastada.

Kaal 11,74 kg
Mõõtmed 52 × 59 cm
Värvus

hõbedane

Plaadi laius

59

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

jah

Juhtimise asukoht

ees paremal

Juhtpaneeli tüüp

Puudutatav liugur

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, automaatne kuumutus, booster (võimendi), Eco taimer, heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, loendamistaimer, minutilugeja, paus, sillafunktsioon vasakul, taimer

Hob2hood

ei

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x560x490

Kaal koos pakendiga, kg

11.74

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Tarne kuni 10 päeva.
EIV63440BS Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT