Asendab EHD6740FOK

induktsioonpliidiplaat 60 cm Hob2Hoodiga 600 Pure EIP6446, Electrolux

 633,00  (sis. KM)

Bridge-funktsioon ühendab alad, et tekitada toiduvalmistamiseks rohkem ruumi
600 Bridge-induktsioonpliit võimaldab teil ühendada kaks eraldi toiduvalmistamise tsooni üheks suureks alaks. Tänu temperatuuri- ja ajaseadete automaatsele kohandamisele sobib see variant ideaalselt grillplaatidele või suurtele küpsetusnõudele.
Asendab EHD6740FOK

Laos (saab järeltellida)

Ühendage ja küpsetage DoubleBridge-funktsiooniga veelgi enam

DoubleBridge-funktsiooniga saate pliidiplaadi kahes erinevas alas ühendada kaks toiduvalmistamise tsooni. Ühendatud tsoonidel on ideaalselt ühtlustatud temperatuuri ja aja seadistused.

Ilusa disainiga kaasaegne pliit
Tänu siledale mustale pinnale sulandub see pliit sujuvalt teie ülejäänud köögimööbliga. Pliidi nupud süttivad puudutades, kuvades keedualadel stiilsed tiivikukujutised. Meie elegantne pliit on kaasaegse köögi täiuslik lisaelement.
Hob2Hood® on loodud teie mugavuseks
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidiplaadi õhupuhastiga juhtmevabalt. Lihtsalt alustage kokkamist ja õhupuhasti reguleerib seadistusi automaatselt, valides vastavalt pliidiplaadi võimsusele parima väljatõmbetugevuse. Õhupuhasti töötab iseseisvalt, jättes teie meele ja käed söögitegemiseks vabaks.
ActiveTouch – mugav ja lihtne juhtimine
Asetades nõu pliidile, süttib automaatselt vastav liugnupp. Nii näete kohe, millist nuppu toiduvalmistamiseks kasutada. Valige lihtsalt sõrmega libistades oma toidu jaoks sobiv temperatuur ja maitsev tulemus on varsti käes.

Iga küpsetusala eraldi ajastamine
Mitme toidu üheaegne valmistamine võib olla keeruline, kuid taimeri seadistamine ei tohiks seda olla. Määrake iga ala jaoks eraldi taimer ja kui aja mõõtmine on lõppenud, lülitub pliidiplaat automaatselt välja. See on arukas abi, mis muudab söögivalmistamise lihtsaks.

Kaal 12,58 kg
Mõõtmed 52 × 59 cm
Värvus

must

Plaadi laius

59

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

jah

Juhtimise asukoht

ees keskel

Juhtpaneeli tüüp

pot detection, Slider touch

Funktsioonid

.

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

46x560x490

Kaal koos pakendiga, kg

12.58

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Hinnanguline tarneaeg: 1 - 2 päeva
EIP6446 Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT