Asendab HK774400FB

induktsioonpliidiplaat 68 cm Hob2Hoodiga 6000 IPE74541FB, AEG

Original price was: € 796,00.Current price is: € 735,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Kuumakse al.  24,64 / 60 kuud

Ühendab kaks ala toiduvalmistamise võimaluste suurendamiseks
Induktsioonpliidiplaat 6000 Bridge saab hõlpsasti hakkama, kui valmistate toitu suuremate pannidega. Bridge-nupp ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib igale suurele või pikale pannile. Ühendatud alal on samad temperatuuri- ja ajaseaded.
Asendab HK774400FB

Saadaval Tellimisel

Ühendage Bridge-funktsiooniga 2 keeduala
Bridge-nupp ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib mistahes suurele või pikale pannile. Ühendatud alad on samade temperatuuri- ja ajaseadetega, mis sobib ideaalselt toiduvalmistamiseks õhtusöökide või suuremate pidustuste tarbeks.

Puhas disain: Teie puudutus annab sellele võimaluse
Puhas disain sulandub sujuvalt teie köögi töötasapinnaga. Kui pliit on välja lülitatud, siis on see täiesti must – alad, jooned ega pealetrükid ei ole nähtavad. Sisselülitamisel muutuvad keedualad ja puutetundlikud juhtnupud nähtavaks. Köögi parendatud disaini jaoks.
Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.
LED Slider Controls-liugurnupud: sujuva köögidisaini saavutamiseks
Kui pliidiplaat on välja lülitatud, ei näe te muud, kui ilusat musta klaasi. Puudutage LED Slider Controls-kasutajaliidest ja pliidiplaat ärkab ellu. Intuitiivseks ja täpseks juhtimiseks ilma köögikujunduses järeleandmisi tegemata.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega
Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

Kaal 12,62 kg
Mõõtmed 52 × 71 cm
Värvus

must

Plaadi laius

71

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

jah

Juhtimise asukoht

ees paremal

Juhtpaneeli tüüp

pot detection, Slider touch

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, booster (võimendi), Eco taimer, heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, minutilugeja, paus, pliidiplaadi-õhupuhasti ühendus, sillafunktsioon vasakul, taimer

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x680x490

Kaal koos pakendiga, kg

12.62

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
IPE74541FB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT