Asendab IAE84850FB

induktsioonpliidiplaat 80 cm Hob2Hoodiga 7000 IAE84851FB, AEG

 976,00  (sis. KM)

Küpsetage ja serveerige vastavalt maitsele
7000-sarja SenseFry® induktsioonpliidiplaadiga saate praadimisel parima maitse ja tekstuuri. Kõigepealt valige lihtsalt toiduaine ja soovitud tulemus. Enam ei pea mõistatama, millal pann või õli piisavalt kuumad on. Ei mingit kuumuse reguleerimist.
Asendab IAE84850FB

Saadaval Tellimisel

Ühtlased praadimistulemused Fry Sensor-anduriga
Induktsioonpliidiplaadi täiustatud Fry Sensor-anduriga saavutate praadimisel ühtlased tulemused kõikide roogadega. Andur tajub, kontrollib ja reguleerib ühtlast temperatuuri pliidiplaadi ja panni pinnal. Nii et kõik praetakse täiuslikuks.

Värvilised puutetundlikud juhtnupud räägivad teie keeles
Värviliste puutetundlike juhtnuppudega kasutajaliides pakub samm-sammulist juhendit ja reaalajas tagasisidet, mis tähendab, et nüüd saate toitu valmistada enesekindlamalt. See isegi õpetab teid, kuidas toiduaineid sous vide-meetodil küpsetada. Viige oma toiduvalmistamise oskused järgmisele tasemele.
Mitmekülgne toiduvalmistamine FlexiBridge®-funktsiooniga
FlexiBridge®-funktsioon võimaldab kohandada oma toiduvalmistusala, kombineerides ja juhtides erineval viisil kuni 4 tsooni. See sobib ideaalselt suurte või pikkade pannide jaoks või samaaegselt mitmete roogade koos valmistamiseks.
Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

Iga keeduala. Individuaalselt ajastatud
Kui keeduala on kasutusel, on selle taimer puuteekraani kaudu kergesti juurdepääsetav. Ei mingit lülitamist menüüde või teiste alade vahel. Kuna iga roa valmimist saab täpselt ajastada, annab see teile kogu toiduvalmimisprotsessi üle täieliku kontrolli.

Kaal 13,94 kg
Mõõtmed 52 × 78 cm
Värvus

tumehall

Plaadi laius

78

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

jah

Juhtimise asukoht

ees paremal

Juhtpaneeli tüüp

TFT touch

Funktsioonid

.

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x750x490

Kaal koos pakendiga, kg

13.94

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Tarne kuni 10 päeva.
IAE84851FB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT