integreeritav Nõudepesumasin < 45 cm 3000 AirDry FSE31407Z, AEG

 471,00  (sis. KM)

Avage nõude kuivatamiseks uks
Täiustatud AirDry tehnoloogia teeb loomuliku õhuvoo abil kuivatamise eriti tõhusaks. Uks avaneb tsükli lõpuetapis automaatselt 10 cm, kuivatades nõusid loomulikult ja tõhusalt. AirDry teostab kuivatamist kolm korda tõhusamini kui suletud ustega süsteemid.

Saadaval Tellimisel

Loomulik kuivatus
Uus Airdry tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel ning säästate energiakulu arvelt.

Vesi jõuab igasse nurka. Topelt-pihustikonsoolidega
Kahe pihustikonsooliga tagate maksimaalse veega kaetuse. Pöörlevad pihustid suunavad veejoa igasse nurka nii ülemises kui ka alumises korvis, tagades tõeliselt usaldusväärsed tulemused.
Kiire ja tõhus jõudlus
See nõudepesumasin pakub teile ideaalset jõudlust – kiirelt, tänu erilisele pooletunnisele programmile.
Tõhus pesu. Iga tsükliga
AutoSense-programm koos nutika sensoriga reguleerib nõudepesutsüklit vastavalt nõude hulgale ja määrdumistasemele. Vett ja energiat kasutatakse vaid niipalju kui vaja. Ei mingit raiskamist! Tulemuseks on eeskujulik puhtus.

Sujuv sobivus
Tänu PerfectFit liughingede süsteemile sobitub nõudepesumasin kööki sujuvalt. See suudab kohanduda erinevate kõrgustega ja välistab vajaduse sokli lõikamise järele. Sobiv valik kaasaegsesse kööki.

Tarne kuni 10 päeva.
FSE31407Z Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT