Integreeritav Kohvimasin EBC85H, Electrolux

Original price was: € 1 808,00.Current price is: € 1 639,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Kuumakse al.  53,42 / 60 kuud

Teie kodune barista ehk kohvibaarmen
Koos 900-sarja kohvimasinaga saate oma kodus nautida hõrgutavat kohvi. Valmistage hõlpsasti kõike alates espressost kuni cappuccino’ni – valige lihtsalt kohvi tüüp ja masin teeb barista-tasemel täiuslikult ülejäänu.

Saadaval Tellimisel

Lihtsasti reguleeritav kohvikangus
Teie otsustate, millist kohvi soovite. Ja meie masinaga on see lihtne! Kohvijooki valides suurendage või vähendage selle kangust või kogust. Hommikul võite valida kange ärataja ja õhtul pehmema joogi.

Valmistage täiuslik cappuccino piimakoguse funktsiooni abil
Looge täiuslik latte – või cappuccino, macchiato ja piimaga kohvi – piimakoguse funktsiooniga. Ühe nupuvajutusega saate määrata oma lemmikjoogile täpselt õige piimakoguse.
Milk Jugi piimakann – ideaalne piim teie lemmikkohvi jaoks
Nautige kohvibaari kvaliteediga piimavahtu mugavalt omaenese kodus. Soojendusega Milk Jugi piimakann hoiab piima sobival temperatuuril, et valmistada vaevata just sellist vahtu, mis sobib teie kohvisse, olgu see siis õhukese vahukihiga flat white, late või cappuccino.
MultiCupiga erinevad kohvijoogid ilma vaevata
Lõõgastuge teadmisega, et saate seadistusega MultiCupi abil mugavalt valmistada mitmesuguseid kohvijooke. Ükskõik, kas teete õhtusöögijärgse kosutava kohvi või serveerite suure brunch’i, hõrgutavaid kuumi jooke saab serveerida hõlpsasti.

Professionaalne High Pressure Steameri aurutaja tagab ideaalse piimavahu
Professionaalne High Pressure Steameri aurutaja muudab kohvipiima kuumutamise ja vahustamise lihtsaks. Ideaalne tulemus iga kord. Lisaks saate vee kiiresti ja vaevata keema ajada, kui soovite valmistada teed või mõnda muud sooja jooki.

Mõõtmed 45 × 59 × 45 cm
Värvus

Pure Black

Disain

Electrolux 100

Paigaldustüüp

integreeritav

Programmid

0

Jahvataja maht, gr

350

Veepaagi maht, l

2, 5

Vee ühendus

ei

Wifi

.

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
EBC85H Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT