600 integreeritav Pliidiplaat õhupuhasti integreeritav 80 cm KCC83443, Electrolux

 1 424,00  (sis. KM)

Vabadus ja paindlikkus köögi kavandamisel
Õhupuhastiga pliidiplaat 600 Bridge on induktsioonpliidiplaat, millel on integreeritud õhupuhasti, et teil oleks köögi kavandamisel rohkem vabadust. Liitefunktsioon võimaldab liita 2 keeduvälja üheks suureks keeduväljaks, et kasutada suuremaid kööginõusid (nt planchapanni).

Saadaval Tellimisel

Sillafunktsioon ühendab keedualad, et tekitada küpsetamiseks rohkem ruumi
Sillafunktsiooniga saate liita kaks eraldi keeduvälja üheks suureks keedualaks. Tänu temperatuuri- ja ajaseadete automaatsele kohandamisele sobib see variant ideaalselt planchadele või suurtele küpsetusnõudele.

4 individuaalselt reguleeritavat keeduvälja annavad rohkem küpsetamisrõõmu
Kõiki 4 keeduvälja saab reguleerida hõlpsalt individuaalselt ning neile saab seada ka eraldi taimerid. Igal keeduväljal on 9 võimsustaset ning muude funktsioonide hulgas on nt Power Boost, Active Touch, lapselukk ja Hob2Hood.
Kaks-ühes filter värskema värskema köögiõhu nimel
Kaks-ühes filter sisaldab nii söe- kui ka rasvafiltrit, et hoida õhku köögis puhtana. Eemaldatavat filtrit on lihtne nõudepesumasinas pesta ja ahjus uuendada, et see kestaks kaua.
Hob2Hood® reguleerib õhutõmmet automaatselt
Saate keskenduda küpsetamisele ning õhupuhasti intensiivsust reguleeritakse automaatselt koos pliidi temperatuuri tõstmise või langetamisega. Hob2Hood®-tehnoloogia võimaldab teil keskenduda küpsetamisele, samal ajal kui pliit ja õhupuhasti töötavad üheskoos.

Võimendusfunktsioon võimaldab puhastada köögiõhu kiiresti
Vajutage lihtsalt õhupuhastil olevat võimendusfunktsiooni nuppu, et aktiveerida võimas väljatõmme. See aktiveeritakse 10 minutiks, et puhastada köögiõhk kiiresti liigsest suitsust ja aurust.

Mõõtmed 80 cm
Värvus

must

Laius

80

Disain

Wifi

Ei

Paigaldustüüp

integreeritav

Tarne kuni 10 päeva.
KCC83443 Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT