Asendab LTN6G271E

Serie 6000 ProSense 7 kg Pealtlaetav pesumasin LTR6G271E, AEG

Original price was: € 523,00.Current price is: € 459,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Kuumakse al.  16,18 / 48 kuud

Saage tuttavaks – igapäevase klassika säilitaja
AEG 6000 seeria pealtlaetavas pesumasinas kasutatav ProSense®-tehnoloogia kaalub pestava pesukoguse eraldi iga pesutsükli jaoks. Samuti arvutab ta välja põhjalikuks pesuks vajaliku minimaalse aja. Parimad pesutulemused on tagatud, kompaktne disain säästab väärtuslikku ruumi.
Asendab LTN6G271E

Saadaval Tellimisel

HOOLITSEMINE RIIETE EEST. VEE JA ENERGIA KOKKUHOID
Pealtlaetav pesumasin. ProSense®-tehnoloogia kaalub pestava pesu koguse iga pesutsükli jaoks eraldi, valides puhtuse saavutamiseks minimaalse vajaliku aja. Nii vähendate kulumist ja hoiate alles oma riiete kirkad värvid.

NAUTIGE RIIETE IMELIST PEHMUST
SoftPlus tagab pesupehmendi jõudmise iga riidekiuni ja tulemuseks on pehmem, siidisem ja siledam pesu kui eales varem ning te võite kindel olla, et teie väärtuslike ja uute esemete eluiga on nüüd tunduvalt pikem.
ENERGIATÕHUS PESEMINE ERAKORDSELT LÜHIKESE AJAGA
Paljud ökoprogrammid aitavad energiat kokku hoida. Programm Eco TimeSave säästab ka teie aega. Programm võimaldab valida samaaegselt nii ECO kui ka TimeSave funktsioone, pakkudes teile energiatõhusa ja võimalikult lühiajalise pesu.
Avaneb pehmelt, töötab tõhusalt
Sellel pealtlaetaval pesumasinal on hoolikalt kujundatud Soft-Opening süsteem, et juurdepääs masina sisemusse oleks alati turvaline — ning teostatav vaid ühe käe abil.

Vedela pesuaine täpne annustamine Liquidose’iga
Ideaalne vedela pesuaine annustamine Liquidose’iga. See viib pesuaine täpselt õigel ajal pesumasinasse. Optimaalse pesutulemuse saavutamiseks. Riided saavad alati värskeks ja puhtaks.

Pesumasinate (ka pealtlaetav pesumasin) valimise kohta saab lugeda siin ja veel siin.

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
LTR6G271E Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT