Asendab EW7WO447W

PerfectCare 700 DualCare Pesumasin-kuivati sügavus 55.1 cm EW7WP447W, Electrolux

 664,00  (sis. KM)

Kuumakse al.  22,20 / 60 kuud

Riided
puhtaks ja kuivaks ühe tsükliga
Meie PerfectCare 700 pesumasin-kuivati puhastab teie riided mugavalt ühe “kuivast kuivani” tsükliga. DualCare süsteem tuvastab riiete tüübi ja kaalu ning kohandab saadud info põhjal temperatuuri ja tsükli pikkust, pakkudes igale esemele parimat võimalikku hooldust. Nii säilitavad riided pikemalt oma värske välimuse.
Asendab EW7WO447W

Saadaval Tellimisel

DualCare süsteem – ideaalsed seaded teie riietele
Meie DualCare süsteem reguleerib riiete tüübi ja kaalu põhjal automaatselt tsüklit. Tänu sellele hooldatakse teie riideid täpselt õigel temperatuuril ja sobivatel trumlipööretel. Pesu ja kuivatus üheainsa katkematu tsükliga. Nii püsivad riided kvaliteetsed ja heas vormis pikalt.

Värskendatud riided 96% vähema veega* *
Puhuge oma riietesse uut elu meie FreshScentiga SteamCare-süsteemiga. Värskendades oma lemmikriideid auruga, võite säästa ühe pesutsükliga rohkem kui 40 l vett ning vähendada kortse ja triikimisvajadust. Lisage veelgi värskust meeldiva lõhna abil.
* *Kasutage riiete värskendamiseks auru ja säästke rohkem kui 40 l vett tsükli kohta; testitud 1 kg õrnade riietega kasutades auruprogrammi FreshScent võrreldes õrna pesu programmiga. SensiCare süsteem – kohandatud hooldus lühema ajaga

Meie SensiCare süsteem kaalub iga pesukogust ja kohandab automaatselt tsükli pikkust, nii et riideid pestakse täpselt sobiva ajaga. Nii väldite ülepesemist ja teie riided püsivad kauem värskeilmelised.
MixCare – Igapäevaste pesukoguste õrn ja tõhus hooldus
MixCare säästab teie aega ja energiat hoolitsedes kuni 5 kg segapesu eest. Pesemise ja kuivatamise või ainult kuivatamise korral kohandab programm pesemisaega ja energiakulu vastavalt pesukogusele. Ainult pesemise korral puhastab see temperatuuril 30°C ja vaid 69 minuti jooksul.

Sileda Care-trumli muster on teie riietusemetele veelgi õrnem*
Care-trumlil on riiete pehmeks libisemiseks täiustatud padjasarnane muster. Kõrgendatud muster tekitab õhukese veekihi, mis katab pesemise ajal avad. See tagab teie kangastele veelgi õrnema pesu.

Mõõtmed 55 × 59 × 84 cm
Värvus

valge

Paigaldustüüp

eraldiseisev

Suurim pesukogus, kg

7

Max kogus kuivatamisel, kg

5

Tsentrifuugi max, p/min

1400

Kuivatustehnoloogia

kondenseeriv

Pesuprogrammid

.

Auru programm

jah

AutoDose

ei

Ekraani tüüp

Small LED

Andurid

Flow meter|Prosense

Wifi

Ei

Mootor

Permanent Magnet

Toitejuhtme pikkus, m

1.7

Müratase, dB(A)

75

Disain

TC4

PMK laius

597

PMK kõrgus

847

PMK sügvus

573

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
EW7WP447W Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT