PURE F9 Floor stick rechargeables PF91-4IG, Electrolux

 (sis. KM)

Uuel tasemel tolmuimemine
Tänapäevast elu silmas pidades

Mõlemast parim
Traditsioonilise tolmuimeja jõudlus juhtmevaba seadmega, mis annab teile ühe laadimisega täiuslikult puhta kodu.* *Ühe laadimisega saab maksimaalset võimsussätet kasutades puhtaks kuni 80 m2 põranda; seade vastab Komisjoni määrusele (EL) nr 666/2013 seoses tolmuimejate ökodisaini nõuetega.

Võrreldamatu mitmekülgsus
Tolmuimeja unikaalne reguleeritav keskosa võimaldab puhastada kodu igat soppi nii madala mööbli alt kui kõrgetest laenurkadest. Tänu integreeritud väljatõmmatavale voolikule ja kolm ühes nutikale tarvikule on Pure F9 kohandatav igasuguste pindade puhastamiseks.
Ergonoomiline disain
Pure F9 käepärane teleskoopvars võimaldab igaühel valida just tema jaoks mugava kõrguse. Unikaalse reguleeritava keskosaga varustatud Pure F9 tolmuimejal on hea libisemine ja madal raskuskese, tehes selle kasutamise lihtsaks – täpselt valitud tasakaalupunkt tagab suurepärase manööverdusvõime.
Tehke paus – ükskõik, kus
Peatage töö ja eemalduge – Pure F9 püstiseisev disain võimaldab teil tolmuimeja mugavalt ilma toeta seisma jätta, et saaksite oma tööd jätkata kohe, kui selleks valmis olete.

Värvus

Iron Grey metallic

Filtri tüüp

pestav filter

Tolmukonteineri maht, l

0, 7

Aku tüüp

Li-ion

Pinge, V

36

Tööaeg tavavõimsusel

30

Tööaeg madalal võimsusel

60

Tööaeg suurel võimsusel

17

Laadimisaeg, h

6

Veepaagi maht

0

Mootoriga pöördhari

jah

Lisatarvikute komplekt

0

Peenike otsik

No

Hoiustamine

laadimisalus

muu

Ei

Netokaal, kg

5.17

Müratase, dB(A)

82

Tarne kuni 10 päeva.
PF91-4IG Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0