Renew 800 Steam Iron E8SI1-8EGM, Electrolux

 (sis. KM)

Tõeline täppishooldus. Alati parim välimus.
Aurujaamal Renew 800 on programmid teie iga soovi täitmiseks. Tänu patenteeritud tehnoloogiale PrecisionCare™ ei pea triikimisel enam ehku peale minema. Sisseehitatud esilamp on ühendatud nutika termostaadiga, tagades iga kanga jaoks sobiva temperatuuri ja ideaalse nähtavuse. Ükski korts ei jää märkamata.

Ideaalne temperatuur ilma ehku peale minekuta
Spetsiaalsed programmid tagavad iga kanga puhul õige temperatuuri ja aurukoguse. Kui digitaalne aurujaam saavutab õige temperatuuri, lülitub esilamp sisse. Tänu patenteeritud tehnoloogiale PrecisionCare™ ei pea triikimisel enam ehku peale minema.

Ülerõivaste hooldusega olete alati kaitstud
Hoolitsege oma lemmikülerõivaste eest täpselt õige temperatuuriga. See taasaktiveerib materjali vetthülgavad omadused, et püsiksite kauem kuivana. (Vetthülgavatele üleriietele parem kui vaid õhu käes kuivatamine.)
Kolmekordse puhastuse funktsioon
Meie veepehmendussüsteemis on liidetud pehme vee aktivaator ja funktsioon FlushClean, mis hoiab auru puhta ja pehmena, pikendades toote eluiga. Elektrooniline meeldetuletus annab teada, millal aktivaator on vaja asendada.
Pritsmevaba veega täitmine
Vältige veega ladistamist, täites 370 ml veepaaki tagant lehtri kaudu.

Triikige auruga nii, nagu teile meeldib
Saage parim triikimistulemus, kasutades korraga kuumust, auru ja survet, mida pakub kriimustuskindel tald RESILIUM™ Ski 500. See jaotab auru ühtlaselt, tagades sujuvama triikimise. Tellitav aurufunktsioon väljastab auru just siis, kui seda vajate, ja sinna, kuhu soovite.

Värvus

Executive Grey Metallic

Triikraua tald

Resilium

Triikimistalla töötlus

Anodeeritud

Intensiivne aurutus, g/min

250

Katlakivieemaldussüsteem

on

Katlakivivastane kassett

Jah

Isepuhastuv

On

Vertikaalne aur

On

Veepaagi maht, l

0.37

Automaatne väljalülitamine

soleplate+side 30sec, upright 8min

Netokaal, kg

1.85

Võimsus, W

2800

Toitejuhtme pikkus, m

3

Tarne kuni 10 päeva.
E8SI1-8EGM Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0