Soolakivi E2SLT, Electrolux

 97,00  (sis. KM)

Kuumakse al.  6,06 / 18 kuud

Loomulik viis küpsetada ja serveerida
Soolaplaat on valmistatud Himaalaja roosast kivisoolast ning see talub nii kõrgeid kui ka madalaid temperatuure. Kasutage seda pliidil või grillil, ahjus või jaheda serveerimisalusena. Lisaks temperatuuri hoidmisele, küpsetamisele ja toidu serveerimisele teeb soolaplaat õhtusöögist maitsva elamuse.

Saadaval Tellimisel

Küpsetage tervislikult, maitsestage looduslikult
Electroluxi soolaplaat on valmistatud Himaalajas leiduvatest soolalademetest, tehes sellest tervisliku maitsestamisviisi. Roosas soolas leidub hulgaliselt mineraale – seda kasutades rikastate oma toitu looduslike maitsetega ning pääsete ühtlasi ka liigse või või õli kasutamisest.

Toiduvalmistamise nõtkus
Electroluxi soolaplaadi juurde kuulub stiilne terasest hoidik, mis tagab kuumuse ühtlase leviku. See võimaldab küpsetada igal pliidil või ahjus. Raami kasutamata saate plaadi asetada ka grillile.
Seltskondlik küpsetamine
Kasutage meie soolaplaati ja küpsetage toitu otse laual. Pärast ahjust väljavõtmist säilitab looduslik materjal kuumust kaua. Seega võite serveerida alles ahjusärisevat rooga – tõeliselt põnev viis oma külaliste lõbustamiseks.
Külmalt või kuumalt
Kasutage meie soolaplaati ja hoidke toitu sobival temperatuuril. Plaadi pind püsib kuuma või külmana, et saaksite sellel serveerida otse külmikust võetud desserte või pliidilt või ahjust tulnud särisevaid hõrgutisi.

Mõõtmed 22 × 8 cm
Värvus

.

Valdkond

pliidiplaadid

Kasutamine

toiduvalmistamine

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
E2SLT Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT