800 integreeritav Pliidiplaat õhupuhasti integreeritav 83 cm KCC85450, Electrolux

Original price was: € 1 813,00.Current price is: € 1 599,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Kuumakse al.  53,31 / 60 kuud

Teie köök, teile sobiva disainiga
Meie õhupuhastiga induktsioonpliit 800 Flexibridge® võimaldab teil oma köögidisaini ideed reaalsuseks muuta. Õhupuhasti ei pea asuma pliidi kohal. Nii jääb kööki rohkem ruumi ja saate tegutseda köögi disainimisel piiranguteta.

Saadaval Tellimisel

Köögi kujundamise vabadus – rohkem ruumi ilma piiranguteta
Rohkem ruumi oma disainiideede ellu viimiseks. Paigaldage õhupuhastiga pliidiplaat, kuhu soovite, sest õhupuhasti ei vaja eraldi ruumi pliidiplaadi kohal. Kogege köögis rohkem vabadust.

Topelt FlexiBridge® annab toiduvalmistamisel maksimaalse paindlikkuse
Topelt FlexiBridge® pakub kahte 4-segmendilist toiduvalmistamisala ning võimaldab ühendada kuni 4 tsooni maksimaalseks paindlikkuseks. Nüüd saate kasutada erineva kujuga potte ja panne, sest kumbki toiduvalmistamisala on täielikult teie vajadustele kohandatav.
Funktsioon Breeze puhastab köögiõhu vaikselt
Funktsioon Breeze värskendab köögiõhku peale toiduvalmistamise lõppu vaikselt. Nüüd saate pärast toiduvalmistamist lõhnavabas mõnusas keskkonnas olla.
Kaks-ühes filter värskema värskema köögiõhu nimel
Kaks-ühes filter sisaldab nii söe- kui ka rasvafiltrit, et hoida õhku köögis puhtana. Eemaldatavat filtrit on lihtne nõudepesumasinas pesta ja ahjus uuendada, et see kestaks kaua.

Võtke oma köögimasinatest parim – rakendus My Electrolux Kitchen
Rakendus My Electrolux Kitchen annab teada, kui mõni seade vajab hooldust, sisaldab kasulikke nõuandeid ja funktsioone, võimaldab kaugjuhtimist ning aitab teil pikendada seadmete kasutusiga. Looge ühendus, et võtta oma seadmetest parim.

Mõõtmed 83 cm
Värvus

must

Laius

83

Disain

Wifi

Ei

Paigaldustüüp

integreeritav

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
KCC85450 Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT