Ergorapido Floor stick rechargeables EER73DB, Electrolux

 (sis. KM)

Kõikjal. Alati. Kiiresti.
Uus Ergorapido kaks-ühes varstolmuimeja Lithium Turbo Power aku ja 1 180° EasySteer™ manööverdusega annab puhtuse tunde, iga päev.

Kaks ühes tolmuimemine
Nautige ülimat paindlikkust ja funktsionaalset disaini. Ergorapido saab alati hakkama – kas tahate puhastada suuri pindu või raskesti ligipääsetavat väikest kohta. Lihtsasti eemaldatav käsiseade võimaldab teil mugavalt köögilauda, mööblit või auto sisemust puhastada.

180° Easysteer™ manööverdusvõime
180° manööverdusvõime EasySteer™, ergonoomiline disain, täiustatud otsak ja suured tagarattad lisavad koristamisel paindlikkust ning sujuvat pööramist ja liikumist kõikidel põrandatel. Kaks võimsusrežiimi võimaldavad erinevaid pindu tõhusamalt puhastada. Ja pärast puhastamist pange tolmuimeja lihtsalt laadimisalusele tagasi.
Kauakestev liitiumaku TurboPower
Rohkem võimsust pikemaks ajaks pakub kõrgjõudlik liitiumaku TurboPower, mis kestab kaks korda kauem kui nikkelaku, on kergem ja lihtsamini kasutatav. Lihtsasti vahetatava ja kiiresti laetava akuga saab töötada 30 minutit ning indikaator annab teada, kui aku vajab laadimist.
DustSpotter™ LED-tuled
Lisaks 180° manööverdusvõimele on Ergorapido otsakul tipptasemel puhastuskogemust pakkuvad LED-tuled DustSpotter™. Teil ei jää midagi kahe silma vahele – näete täpselt, mida ja kus puhastate ka kõige pimedamates kohtades.

Värvus

Denim Blue

Filtri tüüp

topelt filtreerimine

Tolmukonteineri maht, l

0.5

Aku tüüp

Li-ion

Pinge, V

14.4

Tööaeg tavavõimsusel

30

Tööaeg madalal võimsusel

30

Tööaeg suurel võimsusel

13

Laadimisaeg, h

4

Veepaagi maht

0

Mootoriga pöördhari

jah

Lisatarvikute komplekt

0

Peenike otsik

Yes

Hoiustamine

laadimisalus

muu

Crevice tool

Netokaal, kg

3.16

Müratase, dB(A)

79

Tarne kuni 10 päeva.
EER73DB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0