PURE F9 Floor stick rechargeables PF91-ANIMA, Electrolux

 (sis. KM)

Uuel tasemel tolmuimemine
Vabastage oma kodu loomakarvadest tolmuimejaga, mis on välja töötatud tänapäevaseid elustandardeid silmas pidades.

Mõlemast parim
Traditsioonilise tolmuimeja jõudlus juhtmevaba seadmega, mis annab teile ühe laadimisega täiuslikult puhta kodu.* *Ühe laadimisega saab maksimaalset võimsussätet kasutades puhtaks kuni 80 m2 põranda; seade vastab Komisjoni määrusele (EL) nr 666/2013 seoses tolmuimejate ökodisaini nõuetega.

Võrreldamatu mitmekülgsus
Tolmuimeja unikaalne reguleeritav keskosa võimaldab puhastada kodu igat soppi nii madala mööbli alt kui kõrgetest laenurkadest. Tänu integreeritud väljatõmmatavale voolikule ja kolm ühes nutikale tarvikule on Pure F9 kohandatav igasuguste pindade puhastamiseks.
Ergonoomiline disain
Pure F9 käepärane teleskoopvars võimaldab igaühel valida just tema jaoks mugava kõrguse. Unikaalse reguleeritava keskosaga Pure F9 tolmuimejal on hea libisemine ja madal raskuskese, tehes selle kasutamise lihtsaks – täpselt valitud tasakaalupunkt tagab suurepärase manööverdusvõime.
Lemmikloomakomplekt
Eemaldage tüütud loomakarvad pehmelt mööblilt ja vaipkattega põrandatelt, kasutades võimsat mootoriga karvaeemaldusotsikut. Otsik on varustatud kummist nagadega, mis koguvad loomakarvad ja peene prahi õrnadelt pindadelt kokku ilma pindu kahjustamata. Meie 5-astmeline tsüklontehnoloogia lukustab peene tolmu ja loomakarvad ning teevad väljapuhutava õhu tänu mikro-tolmufiltrile >98,6% puhtamaks.**

**Mõõduga 0,3-2,5 µm osakeste keskmine filtreerimistõhusus vastavalt standardi IEC 60312- 1 testmeetodile.

Automaatfunktsioon
Nutikas võimsus ja jõudlus. Pure F9 automaatfunktsioon võimaldab täiustatud elektroonikal automaatselt reguleerida õhuvoogu ja imemisvõimsust vastavalt pindadele ning sel moel tolmuimemist optimeerida.

Värvus

Chili red metallic

Filtri tüüp

pestav filter

Tolmukonteineri maht, l

0, 7

Aku tüüp

Li-ion

Pinge, V

36

Tööaeg tavavõimsusel

30

Tööaeg madalal võimsusel

60

Tööaeg suurel võimsusel

17

Laadimisaeg, h

6

Veepaagi maht

0

Mootoriga pöördhari

jah

Lisatarvikute komplekt

0

Peenike otsik

No

Hoiustamine

laadimisalus

muu

Angle tube, Delicate nozzle, Pet nozzle

Netokaal, kg

5.69

Müratase, dB(A)

82

Tarne kuni 10 päeva.
PF91-ANIMA Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0