induktsioonpliidiplaat 60 cm Hob2Hoodiga 300 “Induction” LIL61434C, Electrolux

Original price was: € 394,00.Current price is: € 329,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Kiireim tee maitseni
Induktsioonpliidiplaadiga 300 Induction Hob saab teie pliit kiiremini kuumaks. Ei ole vajadust süüdata gaasi või oodata spiraalide kuumenemist. Küpsestusalad saavutavad kiiresti kõrge temperatuuri ja vesi keeb rutem kui eales varem. Kui vähendate kuumust, reageerib pliidiplaat käsule kohe, nii on kontroll täielikult teie käes.

Laos (saab järeltellida)

Induktsioon – lihtne, kiire ja ohutu
Induktsioontehnoloogia tähendab, et kuumus kandub kiiresti täpselt õigesse kohta, samas kui seda ümbritsev ala jääb jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see viivitamatult temperatuuri muutustele. Sile pind teeb puhastamise lihtsaks.

Kontroll vaid puudutusega
Induktsioonpliidi puutetundlike juhtnuppudega ei pea temperatuuri enam oletama. Seadetele pääseb ligi puutetundliku klaaspinna kaudu ja temperatuuri on lihtne tõsta või langetada. Kuna väljaulatuvad nupud ja hoovad puuduvad, on ka puhastamine lihtne.
Pistik sisse ja toitu valmistama
Pliidiplaadi paigaldamine on kiire ja lihtne. Selleks sisestage toitepistik pistikupesasse ja pliidiplaat on kasutamiseks valmis.
Hob2Hood® on loodud teie mugavuseks
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidiplaadi õhupuhastiga juhtmevabalt. Lihtsalt alustage kokkamist ja õhupuhasti reguleerib seadistusi automaatselt, valides vastavalt pliidiplaadi võimsusele parima väljatõmbetugevuse. Õhupuhasti töötab iseseisvalt, jättes teie meele ja käed söögitegemiseks vabaks.

PowerBoost – tugev kuumus vaid hetkega
Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.

Kaal 9,56 kg
Mõõtmed 52 × 59 cm
Värvus

must

Plaadi laius

59

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

ei

Juhtimise asukoht

ees paremal

Juhtpaneeli tüüp

Puuduta

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, automaatne kuumutus, booster (võimendi), heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, loendamistaimer, minutilugeja, paus, pliidiplaadi-õhupuhasti ühendus

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x560x490

Kaal koos pakendiga, kg

9.56

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

Hinnanguline tarneaeg: 1 - 2 päeva
LIL61434C Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT