Asendab LIT60430

induktsioonpliidiplaat 60 cm Hob2Hoodiga 300 “Induction” LIR60430, Electrolux

Original price was: € 340,00.Current price is: € 289,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Kuumakse al.  11,89 / 36 kuud

Kiireim tee maitseni
Induktsioonpliidiplaadiga 300 Induction Hob saab teie pliit kiiremini kuumaks. Ei ole vajadust süüdata gaasi või oodata spiraalide kuumenemist. Küpsestusalad saavutavad kiiresti kõrge temperatuuri ja vesi keeb rutem kui eales varem. Kui vähendate kuumust, reageerib pliidiplaat käsule kohe, nii on kontroll täielikult teie käes.
Asendab LIT60430

Saadaval Tellimisel

Induktsioon – lihtne, kiire ja ohutu
Induktsioontehnoloogia tähendab, et kuumus kandub kiiresti täpselt õigesse kohta, samas kui seda ümbritsev ala jääb jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see viivitamatult temperatuuri muutustele. Sile pind teeb puhastamise lihtsaks.

Hob2Hood® on loodud teie mugavuseks
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidiplaadi õhupuhastiga juhtmevabalt. Lihtsalt alustage kokkamist ja õhupuhasti reguleerib seadistusi automaatselt, valides vastavalt pliidiplaadi võimsusele parima väljatõmbetugevuse. Õhupuhasti töötab iseseisvalt, jättes teie meele ja käed söögitegemiseks vabaks.
Kontroll vaid puudutusega
Induktsioonpliidi puutetundlike juhtnuppudega ei pea temperatuuri enam oletama. Seadetele pääseb ligi puutetundliku klaaspinna kaudu ja temperatuuri on lihtne tõsta või langetada. Kuna väljaulatuvad nupud ja hoovad puuduvad, on ka puhastamine lihtne.
PowerBoost – tugev kuumus vaid hetkega
Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.

Iga küpsetusetapi lihtne ajastamine
Reguleeritava taimeriga saate toiduvalmistamist lihtsasti jälgida. Taimerit saab seadistada kuni ühetunniseks perioodiks ning see annab teile märku, kui toit on valmis. Soovi korral saate ajamõõtmist kasutada ka siis, kui pliit parasjagu ei tööta.

Kaal 11,8 kg
Mõõtmed 52 × 59 cm
Värvus

must

Plaadi laius

59

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

ei

Juhtimise asukoht

ees paremal

Juhtpaneeli tüüp

Puuduta

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, automaatne kuumutus, booster (võimendi), heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, minutilugeja, paus, pliidiplaadi-õhupuhasti ühendus, taimer

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x560x490

Kaal koos pakendiga, kg

11.8

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
LIR60430 Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT