Asendab EIV854

induktsioonpliidiplaat 60 cm Hob2Hoodiga 700 SenseBoil, EIS62453IZ, Electrolux

 697,00  (sis. KM)

Kuumakse al.  22,79 / 60 kuud

Meie valvame vee keemist, teie oma hõrgutisi
700 SenseBoil®-induktsioonpliit jälgib vee keetmist. See reguleerib automaatselt temperatuuri, jälgides vee keemahakkamist ja alandades seejärel kuumust, et hoida vett vaid kergelt keevana. See tähendab, et keeva vee jälgimise asemel võite keskenduda hoopis hõrgutiste valmistamisele.

Laos (saab järeltellida)

Keev vesi hoitakse kontrolli all keeduanduriga
Keemisandur tuvastab, millal vesi anumas keema tõuseb. Keemiselt kuumutamisele kohanduv funktsioon reguleerib temperatuuri automaatselt, et viia intensiivne keemine mõõdukale kuumutamisele. Nii jääb teile rohkem toiduvalmistamise aega.

Püsiv elegants vähemate kriimustustega
Spetsiaalne uus klaas hoiab teie pliidi kauem uuena ja vähemate kriimustustega. Elegantset, sõrmejälgede ja plekkide kindlat musta SaphirMatt pealispinda on ka lihtsam puhastada.
Täielik paindlikkus 4 individuaalse keeduvälja juhtnupuga
Individuaalse keeduvälja juhtnupud annavad teile täieliku kontrolli oma lemmiktoidu valmistamisel. Navigeerige hõlpsalt erinevates seadetes – alates lapseluku aktiveerimisest ja taimerite seadistamisest kuni funktsiooni PowerBoost kasutamiseni oma roa kiireks valmistamiseks.
PowerBoost – tugev kuumus vaid hetkega
Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.

Iga küpsetusala eraldi ajastamine
Mitme toidu üheaegne valmistamine võib olla keeruline, kuid taimeri seadistamine ei tohiks seda olla. Määrake iga ala jaoks eraldi taimer ja kui aja mõõtmine on lõppenud, lülitub pliidiplaat automaatselt välja. See on arukas abi, mis muudab söögivalmistamise lihtsaks.

Hinnanguline tarneaeg: 1 - 2 päeva
EIS62453IZ Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT