Asendab EIS7548

induktsioonpliidiplaat 60 cm Hob2Hoodiga 700 SenseBoil, CIS62450, Electrolux

 539,00  (sis. KM)

Kuumakse al.  19,00 / 48 kuud

Meie valvame vee keemist, teie oma hõrgutisi
700 SenseBoil®-induktsioonpliit jälgib vee keetmist. See reguleerib automaatselt temperatuuri, jälgides vee keemahakkamist ja alandades seejärel kuumust, et hoida vett vaid kergelt keevana. See tähendab, et keeva vee jälgimise asemel võite keskenduda hoopis hõrgutiste valmistamisele.

Saadaval Tellimisel

Keev vesi hoitakse kontrolli all keeduanduriga
Keemisandur tuvastab, millal vesi anumas keema tõuseb. Keemiselt kuumutamisele kohanduv funktsioon reguleerib temperatuuri automaatselt, et viia intensiivne keemine mõõdukale kuumutamisele. Nii jääb teile rohkem toiduvalmistamise aega.
Hob2Hood® on loodud teie mugavuseks
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidiplaadi õhupuhastiga juhtmevabalt. Lihtsalt alustage kokkamist ja õhupuhasti reguleerib seadistusi automaatselt, valides vastavalt pliidiplaadi võimsusele parima väljatõmbetugevuse. Õhupuhasti töötab iseseisvalt, jättes teie meele ja käed söögitegemiseks vabaks.
Täielik paindlikkus 4 individuaalse keeduvälja juhtnupuga
Individuaalse keeduvälja juhtnupud annavad teile täieliku kontrolli oma lemmiktoidu valmistamisel. Navigeerige hõlpsalt erinevates seadetes – alates lapseluku aktiveerimisest ja taimerite seadistamisest kuni funktsiooni PowerBoost kasutamiseni oma roa kiireks valmistamiseks.
PowerBoost – tugev kuumus vaid hetkega
Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.
Iga küpsetusala eraldi ajastamine
Mitme toidu üheaegne valmistamine võib olla keeruline, kuid taimeri seadistamine ei tohiks seda olla. Määrake iga ala jaoks eraldi taimer ja kui aja mõõtmine on lõppenud, lülitub pliidiplaat automaatselt välja. See on arukas abi, mis muudab söögivalmistamise lihtsaks.

Kaal 12 kg
Mõõtmed 59 × 52 × 5 cm
Värvus

must

Plaadi laius

59

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

jah

Juhtimise asukoht

ees paremal

Juhtpaneeli tüüp

puudutatav

Funktsioonid
Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x560x490

Kaal koos pakendiga, kg

11.8

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
CIS62450 Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT