Asendab EHD8740FOK

induktsioonpliidiplaat 80 cm Hob2Hoodiga 300 Pure EIP8146, Electrolux

 829,00  (sis. KM)

Kiireim tee maitseni
Induktsioonpliidiplaadiga 300 Induction Hob saab teie pliit kiiremini kuumaks. Ei ole vajadust süüdata gaasi või oodata spiraalide kuumenemist. Küpsestusalad saavutavad kiiresti kõrge temperatuuri ja vesi keeb rutem kui eales varem. Kui vähendate kuumust, reageerib pliidiplaat käsule kohe, nii on kontroll täielikult teie käes.
Asendab EHD8740FOK

Laos (saab järeltellida)

Induktsioon – lihtne, kiire ja ohutu
Induktsioontehnoloogia tähendab, et kuumus kandub kiiresti täpselt õigesse kohta, samas kui seda ümbritsev ala jääb jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see viivitamatult temperatuuri muutustele. Sile pind teeb puhastamise lihtsaks.

Ilusa disainiga kaasaegne pliit
Tänu siledale mustale pinnale sulandub see pliit sujuvalt teie ülejäänud köögimööbliga. Pliidi nupud süttivad puudutades, kuvades keedualadel stiilsed tiivikukujutised. Meie elegantne pliit on kaasaegse köögi täiuslik lisaelement.
Hob2Hood® on loodud teie mugavuseks
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidiplaadi õhupuhastiga juhtmevabalt. Lihtsalt alustage kokkamist ja õhupuhasti reguleerib seadistusi automaatselt, valides vastavalt pliidiplaadi võimsusele parima väljatõmbetugevuse. Õhupuhasti töötab iseseisvalt, jättes teie meele ja käed söögitegemiseks vabaks.
ActiveTouch – mugav ja lihtne juhtimine
Asetades nõu pliidile, süttib automaatselt vastav liugnupp. Nii näete kohe, millist nuppu toiduvalmistamiseks kasutada. Valige lihtsalt sõrmega libistades oma toidu jaoks sobiv temperatuur ja maitsev tulemus on varsti käes.

Iga küpsetusala eraldi ajastamine
Mitme toidu üheaegne valmistamine võib olla keeruline, kuid taimeri seadistamine ei tohiks seda olla. Määrake iga ala jaoks eraldi taimer ja kui aja mõõtmine on lõppenud, lülitub pliidiplaat automaatselt välja. See on arukas abi, mis muudab söögivalmistamise lihtsaks.

Kaal 13,82 kg
Mõõtmed 52 × 78 cm
Värvus

must

Plaadi laius

78

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

ei

Juhtimise asukoht

ees keskel

Juhtpaneeli tüüp

pot detection, Slider touch

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, booster (võimendi), Eco taimer, heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, minutilugeja, paus, pliidiplaadi-õhupuhasti ühendus, Pure Design, taimer

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x750x490

Kaal koos pakendiga, kg

13.82

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Hinnanguline tarneaeg: 1 - 2 päeva
EIP8146 Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT