Asendab HK874400FB

induktsioonpliidiplaat 80 cm Hob2Hoodiga 3000 IPE84531FB, AEG

 860,00  (sis. KM)

Täpne kuumus laitmatute tulemuste saamiseks
Induktsioontehnoloogia aitab teil kiiremini omandada mistahes toiduvalmistamisviisid ning see suudab vee keema ajada isegi kuni 90 sekundiga. Kuumuse reguleerimine on nii tundlik, et aitab igal toiduvalmistamisel saavutada kõige peenemaid maitsenüansse ja tekstuure.
Asendab HK874400FB

Saadaval Tellimisel

Teie eelistatud toiduvalmistamiskaaslane

Induktsioon võimaldab kiiremini omandada mistahes toiduvalmistamisviise. See kuumeneb rutem kui teist tüüpi pliidid ning te saate toiduvalmistamisega kohe alustada. Kuumuse kiire reguleerimine tähendab seda, et saate toiduvalmistamisel tekitada parimaid maitseid ja tekstuure.

Puhas disain: Teie puudutus annab sellele võimaluse
Puhas disain sulandub sujuvalt teie köögi töötasapinnaga. Kui pliit on välja lülitatud, siis on see täiesti must – alad, jooned ega pealetrükid ei ole nähtavad. Sisselülitamisel muutuvad keedualad ja puutetundlikud juhtnupud nähtavaks. Köögi parendatud disaini jaoks.
Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti
Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.
LED Slider Controls-liugurnupud: sujuva köögidisaini saavutamiseks
Kui pliidiplaat on välja lülitatud, ei näe te muud, kui ilusat musta klaasi. Puudutage LED Slider Controls-kasutajaliidest ja pliidiplaat ärkab ellu. Intuitiivseks ja täpseks juhtimiseks ilma köögikujunduses järeleandmisi tegemata.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega
Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

Kaal 13,72 kg
Mõõtmed 52 × 78 cm
Värvus

must

Plaadi laius

78

Plaadi sügavus

520

Pliidiplaadi tüüp

induktsioon

Ühendatavad keedualad

ei

Juhtimise asukoht

ees keskel

Juhtpaneeli tüüp

pot detection, Slider touch

Funktsioonid

3-astmeline jääksoojus, booster (võimendi), Eco taimer, heli väljalülitus, helisignaal, juhtimise lukustamine, lapselukk, minutilugeja, paus, pliidiplaadi-õhupuhasti ühendus, taimer

Hob2hood

jah

Wifi

Ei

Integreerimismõõtmed KxLxS

44x750x490

Kaal koos pakendiga, kg

13.72

Toitejuhtme pikkus, m

1.5

Süvistatav

ei

Tarne kuni 10 päeva.
IPE84531FB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT