6000 integreeritav Pliidiplaat õhupuhasti integreeritav 80 cm CCE84543FB, AEG

Original price was: € 1 496,00.Current price is: € 1 339,00.  (sis. KM) Allahindlus!

Kuumakse al.  43,57 / 60 kuud

Rohkem vabadust ja paindlikkust küpsetamisel
Valige õhupuhastiga pliidiplaat 6000 Bridge, et kogeda köögi kavandamisel vabadust ja paindlikkust. Selle induktsioonpliidiplaadi integreeritud õhupuhasti ja keeduväljade sillafunktsioon pakub maksimaalset paindlikkust ning võimaldab liita kaks keeduvälja üheks suureks.

Saadaval Tellimisel

Sillafunktsioon võimaldab kombineerida kaks keeduvälja üheks
Sillafunktsioon kombineerib kaks keeduvälja üheks, et küpsetada suurema või pikliku panniga. Ühendatud keeduvaljad millel on sama temperatuuri- ja ajasätted sobivad ideaalsed suurema seltskonna või pidustuse jaoks küpsetamisel.

Rohkem küpsetamisrõõmu tänu 4 individuaalselt reguleeritavale keeduväljale
Kõiki 4 keeduvälja saab reguleerida individuaalselt ning neile saab seada ka eraldi taimerid. Muude funktsioonide hulgas on 9 võimsustaset, Power Boost, Active Touch, lapselukk ja Hob2Hood.

Lihtne puhastada. Lihtne eemaldada. Kaks-ühes filter
Kaks-ühes filtris on kombineeritud söe- ja rasvafilter, mis eemaldab lõhnad ja rasva. Kui seade paigaldatakse ringlusrežiimis, tuleb paigaldada kaks-ühes filter. Filtrit on lihtne eemaldada ja seda saab pesta nõudepesumasinas.
Automaatne õhutõmme. Hob2Hood®-iga
Hob2Hood®-tehnoloogia reguleerib toiduvalmistamisel äratõmbe võimsust automaatselt. Lülitudes pliidil kõrgemalt temperatuurilt madalamale, kohanduvad õhupuhasti ventilaatorid vastavalt. Võimaldades teil täielikult toidule pühenduda.

Võimendusfunktsioon. Puhastab köögiõhu kiiremini
Kui köögis tekib liiga palju suitsu või auru, vajutage õhupuhastil olevat võimendusfunktsiooni nuppu, et aktiveerida eriti võimas väljatõmme. Võimendusfunktsioon aktiveeritakse 10 minutiks, et köögiõhk kiiresti puhastada.

Mõõtmed 80 cm
Värvus

must

Laius

80

Disain

Wifi

Ei

Paigaldustüüp

integreeritav

Tarneaeg palun täpsustage klienditeenindusega
CCE84543FB Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT