8000 integreeritav Pliidiplaat õhupuhasti integreeritav 83 cm, NCP84C01AZ, AEG

 1 826,00  (sis. KM)

Teie köök, teie stiil.
Saate teile vajaliku köögidisaini vabaduse. Selles duos on induktsioonpliidiplaat ühendatud võimsa integreeritud õhupuhastiga, et te ei peaks muretsema eraldi pliidiplaadi ja õhupuhasti pärast. Nüüd saate planeerida oma köögi paigutust vabadusega.

Saadaval Tellimisel

Disainige oma kööki oma käe järgi ja piiranguteta
Võimsa õhupuhastiga integreeritud induktsioonpliidiplaat annab teile köögi disainimisel vajaliku vabaduse. Nüüd on teil köögi kujundamiseks rohkem ruumi.

Vähem kriimustusi elegantse SaphirMatt klaasiga
SaphirMatt klaas pakub meie tavapäraste keraamiliste pliitidega võrreldes paremat kaitset kriimustuste eest. Elegantne, matt must pinnakate on sõrmejälgede ja plekkide suhtes vastupidav – teie pliit näeb kauem uuena välja.

Pärast söögitegemist puhastage köögiõhk vaikselt funktsiooniga Breeze
Kui söök on valmis, saate toitu nautida, samal ajal kui köögis värskendatakse diskreetselt õhku. Funktsioon Breeze puhastab vaikselt köögiõhu, häirimata teid ja teie külalisi.

Kerge puhastada. Lihtne eemaldada. Kaks-ühes filter
Kaks-ühes-filtris on söe- ja rasvafiltri kombinatsioon, mis eemaldab lõhnad ja rasva. Kui seade on paigaldatud retsirkulatsioonirežiimi, on vaja kaks-ühes-filtrit. Filtrit on lihtne eemaldada ja seda saab pesta nõudepesumasinas.

Automaatne väljatõmme.
Automaatne väljatõmberežiim toiduvalmistamise ajal. Kui reguleerite pliidi temperatuuri üles või alla, reguleerib väljatõmbeventilaator ennast vastavalt. Võimaldades teil täielikult toiduvalmistamisele pühenduda.

Mõõtmed 80 cm
Värvus

must

Laius

83

Disain

Wifi

Ei

Paigaldustüüp

integreeritav

Tarne kuni 10 päeva.
NCP84C01AZ Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0
Sooviloendisse lisatud! VAATA SOOVILOENDIT