Refine 600 E6HS1-2EG, Electrolux

 (sis. KM)

Nähke välja värske ja stiilne. Kohe!
Riided saavad kiiresti kortsuvabaks ja värskeks, sest Refine 600 käeshoitav rõivaauruti on kaasaskantav, mugava suurusega ja kasutusvalmis mõne sekundiga – seda on mugav kasutada alati, kui teie riietus vajab värskendamist.

Triikimislauda pole vaja.
Rõivaauruti Refine 600 võimaldab teil riideid aurutada otse riidepuul. Kuumenedes vaid 20 sekundiga, tagab see pideva auruvoolu, millel on piisavalt jõudlust, et riideid värskendada ja kortsudest vabastada.

Kas pole mõnus?
Pole aega, et oma lemmikriideid pesta? Refine 600 käeshoitav riideauruti mitte üksnes ei silu teie riideid, vaid ka värskendab neid. Aur tungib läbi riidekiudude ja eemaldab kuni 99,9%* bakteritest.
Eemaldatav veekonteiner.
Et teha elu lihtsamaks, on Refine 600 rõivaaurutil eemaldatav veekonteiner. Nii saate selle eemaldada, täita lähima veekraani juures ning asetada tagasi oma kohale.
Ükski pind ei ole liiga kaugel.
Kas pistikupesa on liiga kaugel või peate ulatuma kõrgete esemeteeni nagu kardinad? 3 meetri pikkuse juhtmega Refine 600 rõivaaurutiga ulatute peaaegu igale poole.

Kaasas hari ja kinnas.
Iga Refine 600 rõivaaurutil on spetsiaalselt loodud hari, mis võimaldab aurul tungida läbi paksemate kangaste nagu näiteks teksa. Lisaks on kaasas kaitsekinnas, mis kaitseb kätt kuuma auru eest.

Värvus

Executive Grey

Triikraua tald

Plastic

Triikimistalla töötlus

N/A

Intensiivne aurutus, g/min

0

Katlakivieemaldussüsteem

Katlakivivastane kassett

0

Isepuhastuv

0

Vertikaalne aur

0

Veepaagi maht, l

0.1

Automaatne väljalülitamine

0

Netokaal, kg

0.81

Võimsus, W

1200

Toitejuhtme pikkus, m

3

Tarne kuni 10 päeva.
E6HS1-2EG Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0