Refine 700 E7HS1-4MN, Electrolux

 (sis. KM)

Värske, stiilne ja karge. Kerge vaevaga.
Värskendage ning siluge rõivaid hõlpsalt ja pingutuseta. Refine 700 on lihtne üles seada ja seade on kasutusvalmis juba mõne sekundiga. Lihtsalt tõstke seade aluselt ja kasutage seda, kui rõivaese vajab värskendamist. Triikimislauda pole tarvis, võite aurutada rõivaid otse riidepuul.

Vähendab kortse hetkega.
Suur aurukogus ja soojendusega tald võimaldavad kortsud mõne sekundiga välja siluda.

Eemaldab kuni 99,99% bakteritest.* *
Värskendage kostüümi pärast tööpäeva enne õhtusöögile minekut või andke uut elujõudu kapinurgast leitud rõivaesemetele. Aurutamine on kiire ja lihtne viis rõivaste ellu äratamiseks pesukordade vahel.

* * 2020. aasta septembris SGS-i poolt läbi viidud üle 120 °C temperatuuriga üheminutilise aurutamise katse, mis on kooskõlas rõivaaurutitele kehtiva Hiina standardiga QB/T 5200-2017 ja milles kasutati järgmisi bakteritüüpe: Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™), Candida albicans (CICC® 1965™). Sujuv ja vaevatu aurutamine.
Sujuvalt libisev tald silub rõivaid õrnalt ja efektiivselt. Tänu nutikale disainile ja keraamilisele GLISSIUM™-tallale pole tarvis muretseda teravate nurkade pärast, mis kangast kahjustada võiksid. Kui soovite veelgi tõhusamat aurutamist, kasutage päästikulukku, et käsi pingest vabastada.

Värvus

Misty Navy

Triikraua tald

GlissiumTM Ceramic 30

Triikimistalla töötlus

keraamiline

Intensiivne aurutus, g/min

0

Katlakivieemaldussüsteem

Katlakivivastane kassett

0

Isepuhastuv

None

Vertikaalne aur

On

Veepaagi maht, l

100

Automaatne väljalülitamine

0

Netokaal, kg

0.825

Võimsus, W

1400

Toitejuhtme pikkus, m

3

Tarne kuni 10 päeva.
E7HS1-4MN Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0