Well Q8-P Floor stick rechargeables WQ81-PANIM, Electrolux

 (sis. KM)

Mitmekülgne sooritus. Alati käepärast.
Juhtmeta Well Q8-P tagab hõlpsa juurdepääsu käsiseadmele ja seadme küljes hoitavatele tarvikutele, võimaldades teil põrandat puhastades võtta hetkega ette raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamise ja asuda siis uuesti põranda kallale.

PowerPro Roller – kõvakattega põrandate spetsialist.
PowerPro Roller eemaldab korraga kogu tolmu alates peenetest tolmukübemetest kuni suurema prahini. Tihendatud otsalusüsteem tekitab kiirema õhuvoolu, mis eemaldab tolmu vaevata ka kõige kitsamatest kohtadest, kogudes pragudest tolmu seitse korda tõhusamalt**

Laitmatu koristusjõudlus***, mis kestab kauem.
Teljeline tsüklontehnoloogia tagab kompromissitu töö kogu koristamise ajal, isegi kui tolmuanum saab täis.****Tööaeg kuni 53 minutit, et võimaldada suurema pinna koristamist.
Ergonoomiline disain tagab koristamisel igakülgse mugavuse.
Well Q8-P on ergonoomilise disainiga. Tänu hõlpsalt haaratavale käepidemele ja madalale raskuskeskmele on seda kergem hoida ning põranda puhastamine on mugavam. Kahe käepidemega käsiseade võimaldab mugavalt puhastada põranda kohale ja kõrgemale jäävaid kohti.
PETPRO PLUS otsak
PETPRO PLUS otsakuga saab mööblipolstri põhjalikult puhtaks lemmikloomade karvadest, tolmust ja muust mustusest. QuickClean-funktsioon võimaldab harjarulli lükates-tõmmates vaevata puhastada, vabastades selle kiirelt karvadest.

Puhastustarvikud on hoiul seadme küljes.
Tolmuharja ja praootsaku abil pääsete igasse nurka, ilma et peaksite kasutama muid vahendeid. Kui te neid parasjagu ei kasuta, on need hoiul tolmuimeja küljes, nii et teil on käepärast õige töövahend igaks tööks.

Värvus

Savikilt hall

Filtri tüüp

pestav filter

Tolmukonteineri maht, l

0, 3

Aku tüüp

Li-ion

Pinge, V

25.2

Tööaeg tavavõimsusel

0

Tööaeg madalal võimsusel

53

Tööaeg suurel võimsusel

14

Laadimisaeg, h

4, 5

Veepaagi maht

0

Mootoriga pöördhari

jah

Lisatarvikute komplekt

Pet Pro PLUS

Peenike otsik

No

Hoiustamine

laadimisalus

muu

None

Netokaal, kg

4.09

Müratase, dB(A)

80

Tarne kuni 10 päeva.
WQ81-PANIM Kategooria: Silt:
ÜLES
OSTUKORV 0